search our jobs

Transportation representative

Job ID R5049 Address ul. Ks. J. Tischnera 8, Krakow, Lesser Poland, Poland, 30-418

Dołącz do szybko rosnącej i dynamicznej firmy z branży łańcucha dostaw. W tej pracy każda podejmowana decyzja odgrywa ważną rolę, wpływając na przepływ towarów na całym świecie. Pracuj z jedną z najlepszych na świecie platform łańcucha dostaw, która usprawnia międzynarodową wymianę handlową.

C.H. Robinson to globalna firma z listy Fortune 500, która ceni sobie pracę zespołową, inicjatywę, odpowiedzialność i uczciwość swych pracowników. Pracujemy globalnie i każdego dnia wprowadzamy innowacje, aby usprawniać łańcuchy dostaw na całym świecie oraz realizować związane z nimi zadania.

Obecnie do naszego biura w Krakowie poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisku:

Transportation Representative

Twoje zadania:

  • Kompleksowa obsługa zleceń transportowych,
  • Zarządzanie i rozbudowa floty transportowej,
  • Budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z przewoźnikami: przede wszystkim w Polsce, ale również w regionie CEE (Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa),
  • Negocjacje stawek i ustalanie warunków współpracy,
  • Rozwiązywanie codziennych problemów operacyjnych,
  • Bieżąca analiza sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności w systemie,
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej,
  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług.

  • Interesujesz się branżą TSL. Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku lub dobra znajomość rynku przewoźników będą dodatkowym atutem,
  • Posługujesz się językiem polskim (C1) i angielskim (B2),
  • Jesteś samodzielny, decyzyjny i potrafisz pracować pod presją czasu,
  • Chciałbyś rozwijać się w międzynarodowej organizacji,
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (transport, logistyka).

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i zgranym zespole,
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej organizacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, premie oraz stabilne zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie,
  • Program szkoleń wspierających wszechstronny rozwój zawodowy,
  • Opiekę zdrowotną, grupowe ubezpieczenie i bogatą ofertę systemu kafeteryjnego,
  • Nowoczesne narzędzia pracy.

About C.H. Robinson

From the produce you buy, to the water you drink, C.H. Robinson delivers products to people all around the globe. We are one of the world’s largest 3rd party logistic providers. Join our diverse team to innovate, solve problems, have fun and thrive.

Image of map
Line with a circle

You have not recently viewed any jobs.

You have no saved jobs.

these are just a few Click Here to View Our Jobs

join our talent network

Receive alerts with new job opportunities that match your interests.

Join Our Talent Network

Select InterestsSelect a category or location of interest below and click the plus sign button.

  • Sales & Account Management Group, Krakow (City), Lesser Poland Voivodeship, PolandRemove